To jest chemia 1 zakres podstawowy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

To jest chemia 1 zakres podstawowy, został wydany przez wydawnictwo Nowa Era. Z kolei autorami są Romuald Hassa, Janusz Mrzigod oraz Aleksandra Mrzigod. Podręcznik jest zbiorem zadań zawierającym cały niezbędny materiał z chemii na poziomie podstawowym. To jest chemia 1 zakres podstawowy, obejmuje materiał z chemii nieorganicznej oraz ogólnej. Podręcznik w znaczący sposób ułatwia zrozumienie zagadnień zawartych w materiale. Jest to możliwe dzięki materiałowi, który stanowi przypomnienie podstaw chemii, na początku rozdziału w takim elemencie to było w szkole podstawowej. Również dzięki różnym metodom ułatwiającym zapamiętywanie i opanowanie przedstawionych w ramkach umiejętności jest na to sposób, pozwala szybko zapamiętać przerabiany materiał. Nowa Era jest doświadczonym wydawnictwem publikującym od wielu lat najlepszej jakości podręczniki szkolne. Dzięki tak ogromnemu doświadczeniu Nowa Era jest w stanie wydać podręcznik, który realnie zachęca studenta do poznawania świata i nauki. 

Co zyskuje student po nauce z podręcznika To jest chemia 1 zakres podstawowy szybka wysyłka

Podręcznik to jest chemia 1 zakres podstawowy, rozwija w studentach umiejętność tworzenia doświadczeń chemicznych, formułowania wniosków oraz opisywania obserwacji. Każdy eksperyment jest dokładnie opisywany, tak by uczeń mógł krok po kroku prześledzić oraz wyciągnąć poprawne wnioski. Za pomocą takich elementów jak z Planem rozwiązywania wykształca umiejętności obliczeniowe. Jest to o tyle pomocne, że krok po kroku tłumaczy jak należy rozwiązać zadanie. Infografiki zawarte w podręczniku to jest chemia 1 zakres podstawowy, również mają za zadanie krok po kroku zrozumieć złożone procesy. 

Dodatkowe elementy zawarte w podręczniku

Dodatkowe elementy zawarte w podręczniku jak Podsumowanie w formie pytań i odpowiedzi, a także przekrojowym zadaniom do działów Sprawdź, czy potrafisz, ułatwia powtarzanie elementów, które uczeń poznał na poprzedniej lekcji. 

Tagged , , ,